فروش محصولات از طریق اینترنت.

برای فروش کالا از طریق اینترنت با همان فروش آنلاین محصولات فقط یک قدم فاصله دارید

اگر تولید کننده و یا وارد کننده محصولات حوزه دکوراسیون ، ساختمان و لوازم منزل هستید ، پلتفرم خونه شو این امکان را برای شما فراهم کرده است ، تا محصولات خود را به سادگی هرچه تمام تر از طریق اینترنت به فروش برسانید و ابعاد بازار محصولات خود را به سراسر ایران گسترش دهید تا مشتریان محصولات شما ، به راحتی بتوانند شما را پیدا کرده و محصولات شما را خریداری نمایند.

فروش محصولات از طریق اینترنت در خونه شو به صورت کاملا مکانیزه انجام می پذیرد. کافی است شما در سایت خونه شو ثبت نام نمایید و در قسمت " پیوستن به تامیین کنندگان خونه شو " با تکمیل کردن فرم اطلاعات مراحل کار را برای فروش اینترنتی محصولات خود آغاز نمایید.

بعد از احراز هویت شما از طریق همکاران بخش تامیین ما ، یک پنل در اختیار شما قرار خواهد گرفت که از طریق آن به راحتی هرچه تمام تر اقدام به وارد کردن و معرفی محصولات خود برای فروش آنلاین می نمایید.

برخی از ویژگی های پنل فروش اینترنتی خونه شو :

1- امکان ورود مشخصات و اطلاعات دقیق کالا از طرف تامیین کننده.

2- امکان بارگذاری عکس محصولات ( برای هر محصول حداکثر 4 تصویر )

3- امکان ورود اطلاعات ویژگی های محصول به صورت مکانیزه ماننده ( طول ، عرض ، ارتفاع ، رنگ و.......)

4- امکان مشخص کردن گارانتی و ضمانت کالا و همچنین مدت زمان ارسال و آماده سازی محصول

5- امکان فروش محصولات بر اساس واحد های مختلف ( کیلوگرم ، متر ، مترمربع ،کارتن ، بسته و..... ) این امکان برای اولین بار در ایران در فروشگاه آنلاین خونه شو طراحی و پیاده سازی شده.

6- امکان مشخص کردن درصد همکاری در فروش به صورت توافقی.

7- ارسال در خواست تسویه در زمان های دلخواه به صورت اتوماسیون و ثبت شماره حساب بانکی. تمام گردش مالی در پنل شما ثبت خواهد شد.

8- آگاه سازی از محصول فروخته شده ی شما از طریق ایمیل و پیامک.

این امکانات تنها بخش از ده ها امکانی است که ما برای شما تولید کنندگان و وارد کنندگان عزیز فراهم نموده ایم تا به کمک یکدیگر سطح فروش محصولات شما را بالا ببریم و محصولات شما را به سراسر ایران معرفی کنیم.

با پیوستن به تامیین کنندگان خونه شو ضمن فروش محصولات خود از طریق اینترنت ، با سلیقه و نظر کاربران در مورد کالای خود مطلع شوید و با درک سلیقه ی مشتری ، محصولی مطابق با خواست مشتری و مطابق سلیقه ی او طراحی و عرضه نمایید.

اگر نیاز به راهنمایی و یا سوال خاصی برای راه اندازی فروش آنلاین محصولات خود داشتید میتوانید از طریق شماره تماس های مجموعه با ما ارتباط برقرار نمایید.

امیدواریم با ارائه این خدمت ، کمکی در عرصه رشد و شکوفایی هرچه بیشتر کسب و کار تولیدکنندگان و وارد کنندگان عزیز کشور خود کرده باشیم.

ثبت نام کنید