خونه شو، کنار شما از میزبانی تا فروش

چرا خونه شو؟

کاهش هزینه‌های جانبی فروش تا کمترین مقدار

فروش کالای شما در سراسر ایران

فروش محصولات شما در هر ساعت از شبانه روز

تحویل سفارش‌ها به مشتریان توسط خونه شو

فرآیند فروش در خونه شو

1

ثبت نام در پنل فروشندگان خونه شو

2

یادگیری نحوه استفاده از پنل و شروع به کار

3

درج اطلاعات و قیمت گذاری کالا در پنل فروشندگان

4

آغاز فروش کالا در فروشگاه اینترنتی خونه شو

سوالات متداول

چه کسانی میتوانند در مرکز فروشندگان خونه شو، فروشنده باشند ؟

مرکز فروشندگان خونه شو، پلتفرمی است که در آن فروشندگان کالاهای ساختمانی، دکوراسیون و دیگر محصولات از جمله برند های معتبر، فروشندگان خرد و کلان، صاحبان کسب و کارهای کوچک و هر شخصی که کالایی در این حوزه برای عرضه دارد، می توانند به صورت آنلاین محصولات خود را در قالب فروشنده حقیقی و فروشنده حقوقی به فروش برسانند . فروشنده حقیقی: فردی است که دارای خصوصیاتی مختص به خود مانند نام، نام خانوادگی، تاریخ تولد، کد ملی، شماره شناسنامه و غیره می باشد. فروشنده حقوقی: موسسات یا شرکت هایی هستند که پس از طی مراحل قانونی به ثبت می‌رسند و دارای مشخصاتی مانند نام شخص حقوقی، تاریخ ثبت، شماره ثبت، کد شناسایی، کد اقتصادی، موضوع فعالیت و غیره می باشند.

چه مدارکی جهت ثبت‌نام در مرکز فروشندگان خونه شو مورد نیاز است؟

آدرس ایمیل - شماره شبا حساب بانکی به نام و مطابق با شخص یا شرکت ثبت نام کننده - شماره تلفن همراه جهت دریافت کد تایید ثبت نام

خدمات خونه شو برای فروشندگان چیست؟

پنل تخصصی مدیریت محصولات،قیمت گذاری، مدیریت سفارش ها و فروش برای فروشندگان - دسترسی به بخش مرکز آموزش تامین کنندگان خونه شو با مقالات آموزشی گوناگون - راهنمایی درج و فروش محصولات در خونه شو پس از اتمام دوره آموزشی، توسط تیم مجرب آموزشی خونه شو - خدمات پشتیبانی فروشندگان به صورت تلفنی و ایمیل - امکان فروش در گروه های کالایی مختلف - پردازش، بسته بندی و ارسال سفارشات به سراسر ایران - خدمات تولید محتوا و عکاسی از کالاها توسط تیم حرفه ای تولید محتوای خونه شو - بازدید هزاران نفر از سراسر جهان به صورت روزانه از وبسایت خونه شو - معرفی محصول و برند شما در شبکه های اجتماعی متعلق به خونه شو - برگزاری کمپین فروش ویژه با هماهنگی تامین کننده.

قوانین و مقررات فروش در سایت خونه شو چیست؟

برای فروشنده شدن در سایت خونه شو رعایت یک سری از قوانین الزامی است که در مطلبی با همین عنوان در وب سایت خونه شو جمع آوری شده است. برای اطلاع از قوانین فروش در سایت خونه شو، حتما مطلب قوانین و مقررات فروش در سایت خونه شو را به دقت مطالعه نمایید.