دسته بندی ها

محصولات جدید

محصولات تخفیفی

 فروش محصولات از طریق اینترنت.

برای فروش کالا از طریق اینترنت با همان فروش آنلاین محصولات فقط یک قدم فاصله دارید

اگر تولید کننده و یا وارد کننده محصولات حوزه دکوراسیون ، ساختمان و لوازم منزل هستید ، پلتفرم خونه شو این امکان را برای شما فراهم کرده است ، تا محصولات خود را به سادگی هرچه تمام تر از طریق اینترنت به فروش برسانید و ابعاد بازار محصولات خود را به سراسر ایران گسترش دهید تا مشتریان محصولات شما ، به راحتی بتوانند شما را پیدا کرده و محصولات شما را خریداری نمایند.

فروش محصولات از طریق اینترنت در خونه شو به صورت کاملا مکانیزه انجام می پذیرد. کافی است شما در سایت خونه شو ثبت نام نمایید و در قسمت " پیوستن به تامیین کنندگان خونه شو " با تکمیل کردن فرم اطلاعات مراحل کار را برای فروش اینترنتی محصولات خود آغاز نمایید.

بعد از احراز هویت شما از طریق همکاران بخش تامیین ما ، یک پنل در اختیار شما قرار خواهد گرفت که از طریق آن به راحتی هرچه تمام تر اقدام به وارد کردن و معرفی محصولات خود برای فروش آنلاین می نمایید.

برخی از ویژگی های پنل فروش اینترنتی خونه شو :

1- امکان ورود مشخصات و اطلاعات دقیق کالا از طرف تامیین کننده.

2- امکان بارگذاری عکس محصولات ( برای هر محصول حداکثر 4 تصویر )

3- امکان ورود اطلاعات ویژگی های محصول به صورت مکانیزه ماننده ( طول ، عرض ، ارتفاع ، رنگ و.......)

4- امکان مشخص کردن گارانتی و ضمانت کالا و همچنین مدت زمان ارسال و آماده سازی محصول

5- امکان فروش محصولات بر اساس واحد های مختلف ( کیلوگرم ، متر ، مترمربع ،کارتن ، بسته و..... ) این امکان برای اولین بار در ایران در فروشگاه آنلاین خونه شو طراحی و پیاده سازی شده.

6- امکان مشخص کردن درصد همکاری در فروش به صورت توافقی.

7- ارسال در خواست تسویه در زمان های دلخواه به صورت اتوماسیون و ثبت شماره حساب بانکی. تمام گردش مالی در پنل شما ثبت خواهد شد.

8- آگاه سازی از محصول فروخته شده ی شما از طریق ایمیل و پیامک.

این امکانات تنها بخش از ده ها امکانی است که ما برای شما تولید کنندگان و وارد کنندگان عزیز فراهم نموده ایم تا به کمک یکدیگر سطح فروش محصولات شما را بالا ببریم و محصولات شما را به سراسر ایران معرفی کنیم.

با پیوستن به تامیین کنندگان خونه شو ضمن فروش محصولات خود از طریق اینترنت ، با سلیقه و نظر کاربران در مورد کالای خود مطلع شوید و با درک سلیقه ی مشتری ، محصولی مطابق با خواست مشتری و مطابق سلیقه ی او طراحی و عرضه نمایید.

اگر نیاز به راهنمایی و یا سوال خاصی برای راه اندازی فروش آنلاین محصولات خود داشتید میتوانید از طریق شماره تماس های مجموعه با ما ارتباط برقرار نمایید.

امیدواریم با ارائه این خدمت ، کمکی در عرصه رشد و شکوفایی هرچه بیشتر کسب و کار تولیدکنندگان و وارد کنندگان عزیز کشور خود کرده باشیم.

ثبت نام کنید