درباره خونه شو

ایده شکل گیری فروشگاه اینترنتی خونه شو

از آنجا که یک فروشگاه فیزیکی نمی تواند تمام محصولات مورد نیاز مردم را برآورده نماید ،‌ در فروشگاه های اینترنتی نیز در دنیا به این صورت است ، دیگر فروشگاه های اینترنتی همه چیز فروش پاسخگویه نیاز افراد جامعه نیستند . پس نیاز است مانند فروشگاه های فیزیکی ، فروشگاه های اینترنتی نیز تخصصی شوند.

معقوله طراحی داخلی و دکوراسیون همیشه یکی از موضوعات جذاب برای تمامی افراد بوده است . به طوری که دیزاین و چیدمان منزل افراد نشان دهنده خلقیات و شخصیت درونی افراد می باشد. با وجود فقدان فروشگاه تخصصی در این زمینه برآن شدیم که فروشگاه اینترنتی طراحی کنیم که تمامی نیاز های این صنعت را پوشش دهد و امکان مشاوره و خرید محصولات دکوراسیون و معماری را برای مشتریان فراهم سازد.

فروشگاه اینترنتی خونه شو تنها یک فروشگاه آنلاین معمولی مانند دیگر فروشگاه ها نیست!!! بلکه یک فروشگاه اینترنتی هوشمند است که با توجه به سلیقه مخاطب اقدام به ارائه پیشنهاد کالا به کاربر می نماید. در خونه شو نه تنها شما می توانید کالای دکوراسیون و لوازم منزل خود را خریداری نماید ، بلکه قادر خواهید بود از میان طراح های دکوراسیون و چیدمان روز دنیا نسبت به سلیقه خود اقدام به خرید کالاهای مشابه با همان ایده طراحی نمایید.

قابلیت اختصاصی Market Place یا همان ارائه پنل اختصاصی فروش به تولید کنندگان و تامین کنندگان این امکان را فراهم مینماید که فروشندگان قابلیت ورود اطلاعات محصول خود را در پنل اختصاصی خود داشته باشند و در جریان فروش و جزییات مالی خود قرار گیرند و کنترل موجودی محصول و قیمت گذاری محصول را نیز داشته باشند.

از دیگر خدمات ما ساخت مجله دکوراسیون خونه شو می باشد که زمینه فعالیت آن ارائه ایده های طراحی و دیزاین در سبک های مختلف و انتشار آخرین اخبار حوزه دکوراسیون و معماری می باشد . 

گالری عکس مجله خونه شو آخرین ترند ها و سبک های طراحی دکوراسیون و معماری را به شما نمایش خواهد داد تا در جریان جدید ترین سبک های دکوراسیون و معماری قرار بگیرید.

بخش متخصصین ساختمان خونه شو مرجعی کاملی است برای فعالان حوزه ساختمان که به راحتی کامل بتوانند کسب و کار و فعالیت خود را در آن ثبت نمایند و در دسترس مشتریان خود قرار گیرند . هدف ما از ساخت قسمت متخصصان ساختمان خونه شو آن بود که بتوانیم بزرگترین شبکه اجتماعی فعالان حوزه ساختمان را راه اندازی نماییم که از طریق آن هم درخواست کنندگان بتوانند متخصصان خود را به راحتی پیدا کنند و از کیفیت کار ، خدمات و محصولات آنان آگاه شوند و هم فعالان حوزه ساختمان بتوانند همکاران و دیگر فعالان حوزه کاری خود را بشناسند و با آنان در تعامل و همکاری باشند.

موارد گفته شده در بالا گوشه ای از تلاش تیم خونه شو در برآورده کردن نیاز کاربران عزیزمان بوده است . ما به این امر کاملا واقف هستیم که هیچ گاه نباید از تلاش دست برداریم و همواره تلاش خواهیم کرد که طیف خدمات خود را در صنعت ساختمان و معماری گسترده تر نماییم.

تیم تشکیل دهنده خونه شو تماما از جوانان فعال و کوشایی تشکیل شده که هدف آنها فقط ساختن و ارائه خدمات هرچه بهتر به کاربران می باشد.

سه اصل که تیم خونه شو سر لوحه کار و خدمات خود قرار داده :

  • محصولات با کیفیت
  • بهترین پشتیبانی مشتریان
  • صداقت در ارائه خدمات

خوب می دانیم که در اول راه هستیم و رویای ما فقط و تنها با حمایت شما عزیزان از کسب و کارهای نوپا امکان پذیر است. پس از ما حمایت کنید

مدیریت و بنیانگذار مجموعه خونه شو

علیرضا بنایی