شرایط و ظوبط استفاده از سرویس ها و خدمات خونه شو

کاربران گرامی لطفا برای استفده بهتر از خدمات ما موارد زیر را مطالعه فرمایید.

ورود کاربران گرامی به وب سایت خونه شو از تمامی درگاه های ارتباطی موجود از طریق مراجعه مستقیم ، از طریق کلیک بر روی بنرهای تبلیغاتی در فضای دیجیتال و شبکه های اجتماعی موجود به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و ظوابط استفاده از سرویس ها و خدمات خونه شو می باشد. لازم به ذکر است که ثبت سفارش کالا در خونه شو نیز به معنای پذیرفتن شرایط و ظوابط استفاده از خونه شو می باشد.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین استفاده مندرج در سایت جایگزین شرایط و ظوابط قبلی در هر زمان می باشد.

قوانین عمومی استفاده

کلیه اصول و رویه کاری خونه شو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قانون حمایت از حقوق مصرف کننده و قانون تجارت الکترونیک است . در صورتی که در قوانین استفاده و از سایت هر کونه بروزرسانی انجام گیرد در همین صفحه منتشر خواهد شد و شما با هر بار استفاده از خدمات و بازدید از سایت موافقت خود را با آن اعلام میدارید.

تعریف کاربر یا مشتری

کاربر یا مشتری شخصی نامیده می شود که در سایت خونه شو مراجعه کرده و اقدام به ثبت نام و استفاده از خدمات خونه شو می کند. از آنجا که سایت خونه شو یک مرکز فروش آنلاین خرده فروشی در حوزه دکوراسیون و لوازم منزل می باشد کاربر می تواند برای خرید جزیی شخصی یا استفاده حرفه ای خود اقدام به خرید نماید.

تعریف فروشنده و تامیین کننده

از آنجا که سایت خونه شو اقدام به خرید و انبار کالا نمی کند، فروشنده اصلی کالا  نمی باشد و از نظر قانونی بازاریاب محصولات ارائه شده محسوب می شود . از این رو تولید کنندگان و وارد کننده از بستر آنلاین وب سایت خونه شو برای فروش محصولات خود اقدام می نمایند.

فروشندگان و تامیین کنندگان اشخاص حقیقی و حقوقی هستند که محصول خود را در خونه شو عرضه کرده و به فروش می رسانند. مدارک صحت عملکرد فروشندگان و تامیین کنندگان توسط خونه شو مورد بررسی قرار می گیرد.

  • مسئولیت کیفیت ،‌ گارانتی ، قیمت ، محتوا محصولات بر عهده فروشنده و یا تامیین کننده می باشد.
  • احتمال لغو محصول خریداری شده از فروشندگان و تامیین کنندگان به دلیل اتمام موجودی و نواسان قیمت وجود دارد و خونه شو پس از اطلاع به مشتری یا کاربر اقدام به لغو سفارش می نماید.
  • در صورتی که وجه محصول خریداری شده توسط مشتری یا کاربر به صورت آنلاین پرداخت شده باشد پس از لغو سفارش به دلیل نوسان قیمت و اتمام موجودی ظرف 24 تا 48 ساعت به حساب کاربر عودت داده خواهد شد.