جستجو پیشرفته

دسته بندی

دوباره سازی این گروه

طول

عرض

قیمت

4500 تومان - 74010 تومان

محصولات تخفیفی

ملحقات پارکت لمینت

160 محصول وجود دارد
ملحقات پارکت لمینت

خرید اینترنتی و قیمت ملحقات پارکت لمینت

اگر شما برای کفپوش منزل و یا محل کار خود پارکت لمینت را انتخاب کرده اید ، باید این موضوع را بدانید که برای نصب آن نیاز به یک سری ملحقات دارید که به ابزار پارکت لمینت معروف هستند. قیمت ابزار پارکت لمینت بستگی به کاربرد و جنس ساخت آن دارد. در خرید اینترنتی ملحقات پارکت لمینت به این نکته توجه داشته باشید که ح...

خرید اینترنتی و قیمت ملحقات پارکت لمینت

اگر شما برای کفپوش منزل و یا محل کار خود پارکت لمینت را انتخاب کرده اید ، باید این موضوع را بدانید که برای نصب آن نیاز به یک سری ملحقات دارید که به ابزار پارکت لمینت معروف هستند. قیمت ابزار پارکت لمینت بستگی به کاربرد و جنس ساخت آن دارد. در خرید اینترنتی ملحقات پارکت لمینت به این نکته توجه داشته باشید که حتما تمامی ابزار های لازم نظیر : اسکوتی ، تاشو پارکت ، لبه پله ، گرده لمینت ، میانه پارکت لمینت و قرنیز را حتما تهیه فرماید. در این بخش از فروشگاه آنلاین دکوراسیون خونه شو برای شما عزیزان امکان خرید آنلاین ملحقات و ابزار پارکت لمینت را برای اولین بار در ایران به صورت تجمیع شده و محاسبه هوشمند مقدار مورد نیاز فراهم کرده ایم . تا شما عزیزان کالای خریداری شده را در کوتاهترین زمان ممکن درب منزل و یا محل کار خود تحویل بگیرید.

بیشتر

دسته بندی ها

 • اسکوتی

  خرید اینترنتی و قیمت اسکوتی

  اسکوتی ابزاری است که در هنگام نصب پارکت لمینت بسیار کاربرد زیادی دارد. هنگامی که شما پوشش لمینت را برای کف محیط خود انتخاب می نمایید ، برای پوشش قسمتی از کف که نمیتوان از لمینت استفاده شود از اسکوتی استفاده می کنند. اسکوتی معمولا به صورت شاخه ای در ابعاد مختلف قابل تهیه میباشد. در خرید اینترنتی اسکوتی به این نکته دقت نمایید که حتما رنگ آن را هماهنگ با رنگ کفپوش خود انتخاب نمایید تا تضاد رنگی به وجود نیاید. قیمت اسکوتی بستگی به جنس ساخت آن دارد. از مدل های آن می توان به : اسکوتی PVC و اسکوتی ام دی اف اشاره کرد. در این بخش از فروشگاه آنلاین دکوراسیون خونه شو برای شما عزیزان امکان خرید آنلاین اسکوتی را فراهم کرده ایم تا به متراژ مورد نیاز خود بتوانید این کالا را تهیه فرمایید.

 • میت پارکت لمینت

  خرید اینترنتی و قیمت میت پارکت لمینت

  یکی دیگر از وسایلی که در نصب پارکت لمینت کاربرد فراوان دارد میت پارکت لمینت است. این وسیله برای پوشش نقاطی از کف که امکان استفاده از لمینت نیست مورد استفاده قرار میگیرد. در خرید اینترنتی میت پارکت لمینت به این نکته توجه داشته باشد که حتما رنگ مشابه با کفپوش خود را انتخاب نمایید که رنگ کف محیط شما یکسان جلوه کند. قیمت میت پارکت لمینت بستگی به جنس ساخت آن دارد. در این بخش از فروشگاه آنلاین دکوراسیون خونه شو تلاش کرده ایم تا مدل های مختلف این کالا را برای شما کاربران گرامی برای خرید آنلاین میت پارکت لمینت فراهم نماییم . تا با خیال آسوده مدل انتخابی خود را در متراژ دلخواه در محل مورد نظر خود تحویل بگیرید.

 • تاشو پارکت

  خرید اینترنتی و قیمت تاشو پارکت

  تاشو پارکت نیز از وسایل مورد استفاده در نصب پارکت لمینت میباشد. در نقاطی از کف که سطح اتصال با دیوار باریک می شود از تاشو استفاده می شود. در خرید اینترنتی تاشو پارکت حتما به رنگ انتخابی خود دقت لازم را به خرج دهید تا مدلی یکسان با رنگ لیمنت خود انتخاب کنید که تناژ رنگی کف محیط شما حفظ شود. قیمت تاشو پارکت بستگی به ضخامت و جنس ساخت آن دارد. در این قسمت از فروشگاه آنلاین دکوراسیون خونه شو تلاش کرده ایم تا با گردآوری مدل های متنوع از این کالا امکان خرید آنلاین تاشو پارکت را برای شما عزیزان فراهم نماییم تا به اندازه ی متراژ مورد نیاز خود قادر به تهیه این محصول نمایید.

 • گرده پارکت

  خرید اینترنتی و قیمت گرده پارکت

  همچنان که از اسم گرده پارکت مشخص است از ابزار هایی به شمار می رود که در نصب پارکت لمینت کاربرد دارد. از گرده پارکت برای نقاطی از کف که سطح آن منحنی و گرد می شود که نمی توان از لمینت استفاده کرد ، استفاده می شود. قیمت گرده پارکت بستگی به ضخامت و جنس ساخت آن دارد. در خرید اینترنتی گرده پارکت حتما دقت کنید که مدلی را انتخاب نمایید که همرنگ کفپوش شما باشد. در این بخش از فروشگاه آنلاین دکوراسیون خونه شو تلاش کرده ایم تا با گردآوری مدل های مختلف از این کالا برای شما کاربران گرامی امکان خرید آنلاین گرده پارکت را فراهم نماییم ، تا شما عزیزان بتوانید به مقدار متراژ مورد نظر خود این محصول را تهیه نمایید.

 • میانه پارکت

  خرید اینترنتی و قیمت میانه پارکت

  میانه پارکت از ابزارهای بسیار کاربردی در نصب پارکت لمینت محسوب می شود. هنگامی که شما لمینت را برای کفپوش محیط خود انتخاب می نمایید ، در نقطه ای که اتصال میان اتاق ها یا چهارچوب درب قرار گرفته است میبایست برای پوشش خط اتصال از آن استفاده نمایید. در خرید اینترنتی میانه پارکت حتما رنگ مشابه با لمینت خود را انتخاب نمایید که پوشش کف شما به صورت یک دست اجرا شود. قیمت میانه پارکت بستگی به ضخامت و جنس ساخت آن دارد. در این بخش از فروشگاه آنلاین دکوراسیون خونه شو تلاش کرده ایم تا با گردآوری مدل های مختلف این محصول برای شما کاربران گرامی امکان خرید آنلاین میانه پارکت را فراهم نماییم ، تا شما به راحتی بتوانید به متراژ مورد نیاز خود این محصول را تهیه نمایید.

 • لبه پله پارکت

  خرید اینترنتی و قیمت لبه پله پارکت

  لبه پله پارکت از ابزار های است که در نصب پارکت لمینت استفاده فراوان دارد. هنگامی که شما کف محیط خود را لمینت کرده اید ، برای پوشش سطح لبه پله ها همانطور که از اسم آن پیدا است از لبه پله پارکت استفاده می نمایید. در خرید اینترنتی لبه پله پارکت حتما رنگ مشابه با لمینت نصب شده را انتخاب نمایید تا هارمونی رنگی کفپوش و پله ها حفظ شود. قیمت لبه پله پارکت بستگی به ضخامت و جنس تولیدی آن دارد. در این قسمت از فروشگاه آنلاین دکوراسیون خونه شو تلاش کرده ایم تا با گردآوری مدل های مختلف از این کالا برای شما عزیزان امکان خرید آنلاین لبه پله پارکت را فراهم نماییم تا شما کاربران گرامی با خیال آسوده و به راحتی تمام بتوانید به متراژ مورد نیاز این کالا را تهیه نمایید.

 • قرنیز

  خرید اینترنتی و قیمت انواع قرنیز

  معمولا از قرنیز برای زیبایی و پوشش سطح اتصال دیوار با کف استفاده می شود . این کالای بسیار کاربردی در تکمیل زیبایی کفپوش انتخابی شما نقش به سزایی دارد. با خرید اینترنتی قرنیز از این قسمت از سایت خونه شو به راحتی می توانید این کالا را برای خود تهیه نمایید. قیمت قرنیز بستگی به جنس و ابعاد آن دارد. از مدل های متداول این محصول می توان به : قرنیز 7 سانت ، قرنیز 9 سانت ، قرنیز 11 سانت و قرنیز 15 سانت اشاره کرد. در انتخاب این کالا حتما به رنگ انتخابی خود دقت کامل را به خرج دهید زیرا تناسب رنگی آن با رنگ کف محیط شما تاثیر به سزایی در زیبایی محیط شما دارد. در این بخش از فروشگاه آنلاین دکوراسیون خونه شو تلاش کرده ایم تا با گردآوری مدل های مختلف از این کالا برای شما کاربران گرامی امکان خرید آنلاین قرنیز را در ابعاد دلخواه شما فراهم نماییم تا شما عزیزان به متراژ مورد نظر خود بتوانید این کالا را تهیه نمایید.

صفحه
نمایش 1 - 18 از 160 آیتم