یخچال و فریزر

14 محصول وجود دارد
یخچال و فریزر

خرید اینترنتی و قیمت یخچال و فریزر

از جمله لوازم خانه و آشپزخانه که بدون داشتن آنها تغریبا زندگی برای ما بسیار سخت می شود یخچال  فریزر است. زیرا با نیود آنها شما قادر به نگهداری مواد خوراکی نیستید و باید به صورت روزانه کار سخت خرید را انجام دهید. یخچال و فریزر مدل های گوناگونی دارند که از می توان به مدل : یخچال  فریزر ساید بای ساید ، یخچال  فریز...

خرید اینترنتی و قیمت یخچال و فریزر

از جمله لوازم خانه و آشپزخانه که بدون داشتن آنها تغریبا زندگی برای ما بسیار سخت می شود یخچال  فریزر است. زیرا با نیود آنها شما قادر به نگهداری مواد خوراکی نیستید و باید به صورت روزانه کار سخت خرید را انجام دهید. یخچال و فریزر مدل های گوناگونی دارند که از می توان به مدل : یخچال  فریزر ساید بای ساید ، یخچال  فریزر دو قلو ، یخچال  فریزر در فرانسوی و یخچال  فریزر Door in Door اشاره کرد. در خرید اینترنتی یخچال  فریزر باید به این نکته دقت داشته باشید که مدلی را انتخاب نمایید که حتما از تکنولوژی ضد برفک و یخ زدای برفک استفاده نماید زیرا تمیز کردن برفک یخچال  فریزر کاری بسیار طاقت فرساست.قیمت یخچال  فریزر بسته به مدل های یاد شده و برند تولید کننده متفاوت است. از برند های معروف تولید کننده یخچال  فریزر می توان به یخچال فریزر سامسونگ Samsung و یخچال فریزر ال جی LG ، یخچال فریزر اسنوا Snowa، یخچال فریزر امرسان ، یخچال فریزر بوش bosch اشاره کرد. در این بخش از فروشگاه اینترنتی خونه شو شما با خیال آسوده با خرید آنلاین یخچال فریزر مورد نظر خود محصول خریداری شده را در محل تحویل خواهید گرفت.

بیشتر

دسته بندی ها

  • یخچال فریزر ساید بای ساید

    خرید اینترنتی و قیمت انواع یخچال فریزر ساید بای ساید

    یخچال فریزر ساید بای ساید یکی از پرطرفدارترین وسایل برقی بزرگ آشپزخانه است. این مدل از یخچال فریزر بسیار جادار است و برای خانواده های پر جمعیت پیشنهاد می شود. با خرید اینترنتی یخچال فریزر ساید بای ساید فضای لازم را برای نگهداری مواد غذای خود به راحتی خواهید داشت و در عین حال از سیستم آبسرد کن و یخساز آن نیز استفاده زیادی خواهید برد. قیمت یخچال فریزر ساید بای ساید معمولا به اندازه آن که با فوت مشخص می شود و برند سازنده آن بستگی دارد. از معروفترین تولید کننده گان این محصول می توان به : یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی ، یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ ، یخچال فریزر ساید بای ساید بوش و یخچال فریزر ساید بای ساید اسنوا اشاره کرد.  در این بخش از فروشگاه آنلاین خونه شو برای شما امکان خرید آنلاین یخچال فریزر ساید بای ساید فراهم شده تا از میان برند های مختلف مدل مورد نظر خود را تهیه نمایید.

  • یخچال فریزر درب فرانسوی

    خرید اینترنتی و قیمت انواع یخچال فریزر درب فرانسوی

    یک مدل از یخچال های ساید بای ساید به یخچال درب فرانسوی معروف است. این نوع یخچال فریزر دارای کشوهایی در وسط یخچال است که برای خانواده های پر جمعیت بسیار مناسب است. در خرید اینترنتی یخچال فریزر درب فرانسوی به این نکته دقت داشته باشید که سایز مناسب با تعداد خانواده و مصرف خود را انتخاب نمایید تا ضمن مصرف بهینه انرژی مبلغ کمتری نیز پرداخت نمایید. قیمت یخچال فریزر درب فرانسوی به برند سازنده آن بسیار ارتباط دارد از جمله شرکت های معروف سازنده این محصول می توان به یخچال فریزر درب فرانسوی ال جی ، یخچال فریزر درب فرانسوی سامسونگ ، یخچال فریزر درب فرانسوی بوش و یخچال فریزر درب فرانسوی اسنوا اشاره کرد. در این بخش از فروشگاه اینترنتی خونه شو برای شما عزیزان امکان خرید آنلاین یخچال فریزر درب فرانسوی آماده شده تا شما عزیزان مدل مورد نظر خوذپد را خریداری نمایید.

نمایش 1 - 14 از 14 آیتم