ابزار برقی

75 محصول وجود دارد
ابزار برقی

خرید اینترنتی و قیمت انواع ابزار برقی

ابزار برقی به مدلی از ابزار گفته می شود که برای استفاده از آن نیاز به انرژی برق و یا باطری میباشد. از انواع ابزار برقی می توان به : انواع دریل برقی ، پیچ گوشتی شارژی و برقی ، انواع اره برقی ، ابزار اندازه گیری دقیق و فرز اشاره کرد. در خرید اینترنتی ابزار برقی حتما به توان و قدرت دستگاه توجه نمایید تا شما کار...

خرید اینترنتی و قیمت انواع ابزار برقی

ابزار برقی به مدلی از ابزار گفته می شود که برای استفاده از آن نیاز به انرژی برق و یا باطری میباشد. از انواع ابزار برقی می توان به : انواع دریل برقی ، پیچ گوشتی شارژی و برقی ، انواع اره برقی ، ابزار اندازه گیری دقیق و فرز اشاره کرد. در خرید اینترنتی ابزار برقی حتما به توان و قدرت دستگاه توجه نمایید تا شما کارایی که از آن دارید را بتواند برآورده کند. قیمت ابزار برقی بستگی به کارای و برند سازنده آن دارد. از معروفترین تولید کنندگان این محصول می توان به : ابزار برقی ماکیتا ، ابزار برقی بوش ، ابزار برقی رونیکس ، ابزار برقی محک ، ابزار برقی توسن و ابزار برقی دی والت اشاره کرد. در این بخش از فروشگاه آنلاین خونه شو تلاش کرده ایم از بهترین برند های موجوده این دسته از کالا ، برای شما کاربران گرامی امکان خریدآنلاین ابزار برقی را فراهم نماییم ، تا شما با خیال آسوده کالای انتخابی خود را بعد از انجام مقایسه از میان مدل های موجود درب منزل و یا محل کار خود تحویل بگیرید.

بیشتر

دسته بندی ها

 • پیچ گوشتی شارژی و برقی

  خرید اینترنتی و قیمت پیچ گوشتی شارژی و برقی

  در انجام کار های صنعتی گاه شما نیاز به بستن تعداد زیادی پیچ و مهره دارید و یا برای انجام سری کاری نیاز است تعداد زیادی پیچ را ببندید ، انجام اینکار با پیچ گوشتی های معمولی کاری بسیار سخت و طاقت فرسا است ، اما با خرید اینترنتی پیچ گوشتی شارژی یا برقی این کارها را در سریعترین زمان ممکن انجام خواهید داد. قیمت پیچ گوشتی شارژی و برقی بستگی به کارایی ، توان و برند سازنده ی آن دارد. از معروفترین برند های سازنده آن می توان به : پیچ گوشتی شارژی ماکیتا ، پیچ گوشتی شارژی بوش ، پیچ گوشتی شارژی AEG و پیچ گوشتی شارژی رونیکس اشاره کرد. در این بخش از فروشگاه آنلاین خونه شو تلاش کرده ایم تا از میان بهترین برند ها و سازندگان این محصول امکان خرید آنلاین پیچ گوشتی شارژی و برقی را برای شما کاربران گرامی فراهم نماییم ، تا با آسودگی هرچه بیشتر از میان مدلهای موجود ، کالای انتخابی خود را در محل مورد نظرخود دریافت نمایید.

 • دریل

  خرید اینترنتی و قیمت انواع دریل

  از ابزارهای که هم در منزل ، محیط کار و صنعت بسیار کاربرد دارد می توان دریل را نام برد. این ابزار محبوب در مدل های شارژی ، بادی ، دستی و برقی قابل تهیه میباشد. با خرید اینترنتی دریل مورد نظر خود از سایت خونه شو امکان مقایسه آنلاین محصولات را بین مدل های مختلف آن دارید. قیمت دریل بستگی به مدل ، توان ، امکانات و برند سازنده ی آن دارد. از معروفترین تولید کنندگان آن می توان به : دریل بوش ، دریل ماکیتا ، دریل رونیکس ، دریل دی والت و دریل توسن اشاره کرد. دراین بخش از فروشگاه آنلاین خونه شو ، ما برای کاربران گرامی از میان بهترین مدل های این محصول امکان خرید آنلاین دریل شارژی و برقی را از بهترین برندهای موجود در بازار فراهم کرده ایم ، تا در سریعترین زمان ممکن کالای خریداری شده را در محل مورد نظر خود دریافت نمایید.

 • انواع اره

  خرید اینترنتی و قیمت انواع اره

  اره از ابزار های بسیار کاربردی در برش اجسام در مدل ها مختلف میباشد. کارکرد آن بر همه آشکار است. در این قسمت از سایت خونه شو شما می توانید با خرید اینترنتی اره در مدل های مختلف آن ، این ابزار کاربردی را برای خود تهیه نمایید. قیمت اره بستگی به مدل ، نحوه کارکرد و توان آن دارد. از مدل های گوناگون این ابزار می توان به: اره عمود بر، اره برقی ، اره بنزینی ، اره گرد بر و اره فارسی بر اشاره کرد. همچنین از تولید کنندگان این محصول از : رونیکس ، ماکیتا ، بوش ، توس و دی والت می توان نام برد. در این بخش از فروشگاه آنلاین خونه شو ، ما از برند های معتبر این محصول برای شما امکان خرید آنلاین اره در انواع مختلف را فراهم نموده ایم تا با آسودگی خیال از میان مدل های مختلف ، کالای مورد نظر خود را درب منزل و یا محل کار خود تحویل بگیرید.

 • سنگ فرز

  خرید اینترنتی و قیمت سنگ فرز

  از کاربرد سنگ فرز در صنعت همه با اطلاع هستیم. این کالا را می توان در برند هایی نظیر : سنگ فرز ماکیتا ، سنگ فرز رونیکس ، سنگ فرز بوش و سنگ فرز توسن خریداری کرد. در این بخش از سایت خونه شو امکان خرید اینترنتی سنگ فرز در برندها و توان های مختلف برای کاربران گرامی فراهم شده . قیمت سنگ فرز بستگی به توان و برند سازنده ی آن دارد. به مدل کوچیکتر از مدل استاندارد این کالا مینی سنگ فرز گفته می شود.ما در این بخش با تلاش فراوان از بین مدل ها و برندهای متنوع این محصول با گردآوری بهترین های آنها توانسته ایم خرید آنلاین فرز را در انواع مختلف را برای شما کاربران گرامی محیا سازیم. شما به راحتی با انتخاب مدل دلخواه ، کالای خریداری شده را درب منزل و یا محل کار خود در کوتاه ترین زمان ممکن دریافت خواهید کرد.

صفحه
نمایش 1 - 18 از 75 آیتم