جستجو پیشرفته

دسته بندی

دوباره سازی این گروه

تولید کننده

طول

عرض

انتخاب رنگ

سبک

کلاس استفاده

قیمت

279600 تومان - 2900010 تومان

محصولات تخفیفی

آینه

65 محصول وجود دارد
آینه

خرید اینترنتی و قیمت انواع آینه

تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که آیا آینه ی منزل و محیط کار شما همان چیزی است که باید باشد ؟ آیا با تعویض آن جلوه و زیبایی محیط شما بهتر نمی شود؟ اگر این سوالات در ذهن شما هستند و یا تا الان شما برای محیط خود آینه ی مناسب را تهیه نکرده اید. در این قسمت از سایت خونه شو با خرید اینترنتی آینه این کالای مورد نیا...

خرید اینترنتی و قیمت انواع آینه

تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که آیا آینه ی منزل و محیط کار شما همان چیزی است که باید باشد ؟ آیا با تعویض آن جلوه و زیبایی محیط شما بهتر نمی شود؟ اگر این سوالات در ذهن شما هستند و یا تا الان شما برای محیط خود آینه ی مناسب را تهیه نکرده اید. در این قسمت از سایت خونه شو با خرید اینترنتی آینه این کالای مورد نیاز را برای خود فراهم نمایید. قیمت آینه بستگی به ابعاد و مدل آن دارد. از مدل های مرسوم آن می توان به : آینه دیواری ، آینه ایستاده و آینه کنسول اشاره کرد. در هنگام خرید این کالا به ابعاد و مدل انتخابی خود توجه ویژه ای به خرج دهید ، زیرا هر زمان که بخواهید خود را  ببینید، آن را هم می بینید. در این بخش از فروشگاه آنلاین دکوراسیون خونه شو تلاش کرده ایم تا زیباترین و جدیدترین مدل آینه را از بهترین تولیدکنندگان این محصول گردآوری نماییم تا شما با خرید آنلاین آینه مورد نظر خود ، کالای انتخابی را درب منزل و یا محل کار خود دریافت نمایید.

بیشتر

دسته بندی ها

 • آینه ایستاده

  خرید اینترنتی و قیمت آینه ایستاده

  اگر تا به حال برای ورودی منزل و یا محل کار خود آینه ای تهیه نکرده اید که در هنگام رفت و آمد بتوانید ظاهر خود را بررسی نمایید ، با خرید اینترنتی آینه قدی و ایستاده از این قسمت از سایت خونه شو این کار را حتما انجام دهید تا شما همیشه در خارج شدن از محل خود آراستگی ظاهر خود را بررسی نمایید. قیمت آینه قدی یا ایستاده بستگی به جنس ساخت و ابعاد آن دارد. در هنگام خرید این کالا حتما مدلی را انتخاب نمایید که از نظر رنگ و سبک متناسب با دکوراسیون محل شما باشد تا جلوه زیبایی را برای شما به وجود آورد. از انواع مختلف این کالا می توان به : آینه قدی ایستاده ، آینه ایستاده کشو دار ، آینه ایستاده مدرن ، آینه ایستاده چوبی و آینه قدی دیواری اشاره کرد. در این بخش از فروشگاه آنلاین دکوراسیون خونه شو تلاش کرده ایم تا با گردآوری انواع مدل های این کالا از بهترین تولیدکنندگان آن ، امکان خرید آنلاین آینه ایستاده و قدی را برای شما کاربران گرامی فراهم نماییم تا با راحتی هرچه تمام تر کالای انتخابی خود را درب منزل و یا محل کار خود دریافت نمایید.

 • آینه دیواری

  خرید اینترنتی و قیمت انواع آینه دیواری

  اگر می خواهید همیشه با ظاهری آراسته از خانه خارج شوید و قبل از رفتن به سر کار یا دیدار دوستان از آن که ظاهری مناسب دارید مطمئن شوید ، با خرید اینترنتی آینه دیواری از این بخش از سایت خونه شو این کالای کاربردی را برای خود تهیه نمایید. قیمت آینه دیواری بستگی به جنس ساخت و اباعد آن دارد. از مدل های مرسوم این کالا می توان به : آینه دیواری مدرن ، آینه دیواری فانتزی ، آینه دیواری چوبی و آینه دیوار بزرگ اشاره کرد. حتما قبل از انتخاب مدل آینه خود ، ابعاد دیواری که قرار است  بر روی آن نصب شود را اندازه بگیرید که بتوانید قانون تقارن محیطی را در دکوراسیون محیط خود حفظ نمایید. در این بخش از فروشگاه آنلاین دکوراسیون خونه شو تلاش کرده ایم تا با گردآوری مدل های متنوع از این کالا ، برای شما کاربران گرامی امکان خرید آنلاین آینه دیواری را فراهم نماییم ، تا شما عزیزان با سفارش مدل شیک و باب سلیقه ی خود ، کالای انتخابی را درب منزل و یا محل کار خود تحویل بگیرید.

 • آینه کنسول

  خرید اینترنتی و قیمت آینه کنسول

  یکی از کالا های که ضمن کاربرد بسیاری که دارد ، در دکوراسیون منزل شما نقش بسزایی دارد ، می توان به آینه کنسول اشاره کرد. با خرید اینترنتی آینه کنسول در این بخش از سایت خونه شو ، شما به راحتی می توانید از میان مدل های مختلف این محصول طبق سلیقه ی خود این کالا را تهیه نمایید.قیمت آینه کنسول بستگی به مدل آن دارد. از مدل های متداول این کالا می توان به : آینه کنسول چوبی ، آینه کنسول فلزی ، آینه کنسول مدرن و آینه کنسول سلطنتی اشاره کرد. در هنگام تهیه این محصول توجه داشته باشید که حتما مدلی را انتخاب نمایید که از نظر تناژ رنگی و سبک ، مناسب دکوراسیون محیط شما باشد زیرا با انتخاب درست این محصول ، می توانید تاثیر زیادی در زیبایی منزل خود بگذارید. در این بخش از فروشگاه آنلاین دکوراسیون خونه شو تلاش کرده ایم تا از میان مدل های زیبا و جدید این کالا ، امکان خرید آنلاین آینه کنسول را در تنوع مناسبی برای شما کاربران گرامی فراهم نماییم ، تا با آسودگی خیال ، کالای انتخابی خود را درب منزل و یا محل کار خود دریافت نمایید.

صفحه
نمایش 1 - 18 از 65 آیتم