جستجو پیشرفته

تولید کننده

کلاس استفاده

محصولات تخفیفی

حوله

3 محصول وجود دارد
حوله

خرید اینترنتی و قیمت انواع حوله

حوله یکی از لوازم شخصی می باشد که برای نظافت و بهداشت عمومی بسیار ضروری می باشد. حوله را می توان به دو دسته تقسیم بندی کرد. حوله حمام و حوله سرویس بهداشتی که هر کدام کارایی خود را دارند. در این بخش از فروشگاه اینترنتی خونه شو تلاش کرده ایم مدل های مختلف حوله را برای شما گردآوری کنیم تا شما عزیزان با خیال آسوده اقد...

خرید اینترنتی و قیمت انواع حوله

حوله یکی از لوازم شخصی می باشد که برای نظافت و بهداشت عمومی بسیار ضروری می باشد. حوله را می توان به دو دسته تقسیم بندی کرد. حوله حمام و حوله سرویس بهداشتی که هر کدام کارایی خود را دارند. در این بخش از فروشگاه اینترنتی خونه شو تلاش کرده ایم مدل های مختلف حوله را برای شما گردآوری کنیم تا شما عزیزان با خیال آسوده اقدام به خرید اینترنتی حوله مد نظر خود بنمایید. در خرید آنلاین حوله این مورد را مد نظر داشته باشید که به جنس ، الیاف و کاربرد آن دقت لازم را بنمایید زیرا این موارد در قیمت حوله بسیار تاثیر گذار است.

بیشتر

دسته بندی ها

  • حوله حمام

    خرید اینترنتی و قیمت انواع حوله حمام

    یکی از وسایل بسیار کاربردی در رعایت بهداشت و نظافت شخصی که باید حتما به صورت انفرادی از آن استفاده شود حوله حمام است. در خرید اینترنتی حوله حمام به جنس حوله دقت نظر ویژه ای داشته باشید که حتما از الیاف طبیعی ساخته شده باشد زیرا در بعضی از مواقع بدن بعضی از افراد به الیاف مصنوعی و پلاستیکی حسایت دارد. قیمت حوله حمام بستگی به مدل و ابعاد آن دارد . از مرسوم ترین مدل های آن میتوان به : حوله تن پوش و حوله پالتویی اشاره کرد. در این بخش از فروشگاه آنلاین خونه شو برای شما عزیزان امکان خرید آنلاین حوله حمام را در ابعاد و مدل های مختلف فراهم کرده ایم تا شما عزیزان به راحتی فشردن چند کلیک محصول خریداری شده خود را درب منزل و یا محل کار خود تحویل بگیرید.

  • حوله سرویس بهداشتی

    خرید اینترنتی و قیمت حوله سرویس بهداشتی

    اگر شما از آن دسته از افرادی هستید که به داشتن یک سرویس بهداشتی منظم و کامل فکر میکنید و به بهداشت و تمیزی این قسمت از خانه و یا محل کار خود اهمیت فراوانی می دهید. با خرید اینترنتی حوله دستشویی مد نظر خود ، بهداشت و وسایل مورد استفاده در آن را کامل کنید. قیمت حوله سرویس بهداشتی بستگی به ابعاد و جنس ساخت آن دارد که معمولا از الیاف طبیعی و یا مصنوعی تولید می شود. در این بخش از فروشگاه اینترنتی خونه شو برای شما عزیزان از میان تنوع بالای این محصول بهترین را برای شما گلچین کرده ایم تا با خرید آنلاین حوله دستشویی مورد علاقه خود کالای خریداری شده را درب منزل و یا محل کار خود در سریعترین زمان ممکن تحویل بگیرید.

نمایش 1 - 3 از 3 آیتم