جستجو پیشرفته

دسته بندی

دوباره سازی این گروه

تولید کننده

طول

عرض

انتخاب رنگ نور

انتخاب ابعاد

سبک

کلاس استفاده

استاندارد

قیمت

30000 تومان - 1196595 تومان

محصولات تخفیفی

لوستر و روشنایی

847 محصول وجود دارد
لوستر و روشنایی

خرید اینترنتی و قیمت لوازم روشنایی منزل

بخش لوستر و روشنایی در هر ساختمان و مکانی در دسته نورپردازی خانه یا محل کار قرار می گیرید. لوازم روشنایی و لوستر امروزه طیف بزرگی از کالا را  پوشش می دهند. در بخش لوستر و روشنایی فروشگاه آنلاین دکوراسیون خونه شو شما امکان خرید آنلاین لوازم روشنایی از قبیل لوستر ، آباژور ، چراغ ، روشنایی اتاق کودک ، چراغ حم...

خرید اینترنتی و قیمت لوازم روشنایی منزل

بخش لوستر و روشنایی در هر ساختمان و مکانی در دسته نورپردازی خانه یا محل کار قرار می گیرید. لوازم روشنایی و لوستر امروزه طیف بزرگی از کالا را  پوشش می دهند. در بخش لوستر و روشنایی فروشگاه آنلاین دکوراسیون خونه شو شما امکان خرید آنلاین لوازم روشنایی از قبیل لوستر ، آباژور ، چراغ ، روشنایی اتاق کودک ، چراغ حمام وسرویس بهداشتی ، آویز روشنایی و..... با خرید اینترنتی کالای روشنایی در این بخش شما به راحتی می توانید از بین تولید کنندگان و برند های مختلف نور و روشنایی کالای مورد نظر را خریداری و در محل تحویل بگیرید. قیمت لوستر و روشنایی بستگس به جنس ساخت و برند سازنده آن دارد که رنج قیمت این محصول را مشخص می نمایید.

بیشتر

دسته بندی ها

 • آباژور

  خرید اینترنتی و قیمت انواع آباژور

  داشتن یک آباژور در محیط خانه یا محل کار می تواند جلوه زیبا و جذابی را برای شما به ارمغان آورد. چه انتخاب شما آباژور مدرن باشد یا آباژور کلاسیک در این قسمت از فروشگاه آنلاین دکوراسیون خونه شو می توانید مدل مد نظر خود را پیدا کنید . می توانید آباژور ایستاده انتخاب کنید یا آباژور رومیزی این موارد فقط به انتخاب شما بستگی دارد. در خرید اینترنتی آباژور به این نکته دقت داشته باشید که ابعاد مدل انتخابی شما مناسب محیط شما باشد. قیمت آباژور نیز وابسته به برند تولید کننده و جنس ساخت محصول می باشد که شما با بودجه در نظر گرفته می توانید مدل انتخابی خود را تهیه نمایید.شما با خرید آنلاین آباژور می توانید کالای خود را در محل مورد نظر تحویل بگیرید.

 • لوستر

  خرید اینترنتی و قیمت انواع لوستر

  یکی از کالا های که به شدت در زیبایی و مشخص کردن سبک دکوراسیون شما نقش مهمی دارد لوستر میباشد. لوستر ها معمولا در دسته بندی : لوستر مدرن ، لوستر کلاسیک ، لوستر ال ای دی LED ، لوستر چوب و فلز و لوستر آنتیک قرار می گیرند. در خرید اینترنتی لوستر باید به این نکته توجه داشته باشید که مدل مناسب با سبک دکوراسیون محیط خود را انتخاب کنید. قیمت لوستر نیز بسته به جنس و برند تولیدی متغییر است. در این بخش از فروشگاه آنلاین دکوراسیون خونه شو قسمت فروش لوستر را برای شما آماده کرده ایم تا شما با خیال راحت با خرید آنلاین لوستر مورد نظر آن را در محل خود تحویل بگیرید.

 • چراغ

  خرید اینترنتی و قیمت انواع چراغ

  تصور اینکه چراغ در خانه یا محل کار ما نباشد بسیار دلگیر کننده و غیر قابل وصف است. با توجه به تنوع چراغ ها می توان آنها را در دسته بندی های مختلف قرار داد : چراغ خواب ، چراغ مطالعه ، چراغ تزئینی ، چراغ دکوراتیو ، چراغ توکار ، چراغ روکار و چراغ آویز. شما با توجه به نیاز خود می توانید از قسمت فروش چراغ فروشگاه آنلاین دکوراسیون خونه شو مدل مورد نظر خود را خریداری نمایید. در خرید اینترنتی چراغ به رنگ بدنه و لامپ انتخابی که قرار است به آن متصل شود دقت لازم را داشته باشید. قیمت چراغ هم نیز به مدل و کاربرد آن و همچنین برند آن بستگی دارد. در این بخش شما می توانید با خرید آنلاین چراغ مد نظر خود کالای انتخابی را در محل مورد نظر خود تحویل بگیرید.

 • روشنایی اتاق کودک

  خرید اینترنتی و قیمت لوازم روشنایی اتاق کودک

  روشنایی اتاق کودک یکی از مهمترین آیتم ها در چیدمان و مناسب سازی یک اتاق برای کودک است. روشنایی اتاق کودک را می توان در دسته بندی های : چراغ مطالعه کودک ، چراغ خواب کودک ، لوستر اتاق کودک و آباژور اتاق کودک قرار داد. در خرید اینترنتی لوازم روشنایی اتاق کودک باید به رنگ بندی وسایل خریداری شده توجه نمایید تا هارمونی رنگ اتاق کودک حفظ شود. قیمت لوازم روشنایی اتاق کودک نیز بسته به جنس تولید شده و برند آن متغییر است. در این بخش از فروشگاه آنلاین دکوراسیون خونه شو می توانید با خرید آنلاین لوازم روشنایی اتاق کودک محصول خریداری شده را در محل مورد نظر تحویل بگیرید.

 • چراغ حمام و سرویس بهداشتی

  خرید اینترنتی و قیمت چراغ حمام و سرویس بهداشتی

  یکی از لوازم داخل سرویس بهداشتی و حمام چراغ این محل ها میباشد. با خرید اینترنتی چراغ حمام و سرویس بهداشتی مناسب ، می توانید به زیبایی بیشتر این محل ها کمک شایانی بکنید. قیمت چراغ حمام و سرویس بهداشتی با توجه به جنس ساخت آن و برند تولیدی متغییر است ، که با توجه به بودجه شما مدل های مناسبی از بهترین تولید کنندگان در این بخش از فروشگاه آنلاین دکوراسیون خونه شو برای شما در دسترس میباشد.چراغ بالای روشویی یکی از مهمترین چراغ ها در سرویس بهداشتی و حمام میباشد. در خرید آنلاین چراغ حمام و سرویس بهداشتی به جنس محصول انتخابی دقت لازم را داشته باشید چون اکثرا این چراغ ها در معرض رطوبت خواهند بود.

صفحه
نمایش 1 - 18 از 847 آیتم