جستجو پیشرفته

دسته بندی

دوباره سازی این گروه

تولید کننده

طول

عرض

قیمت

6799995 تومان - 10300005 تومان

محصولات تخفیفی

میز اداری

3 محصول وجود دارد
میز اداری

خرید اینترنتی و قیمت انواع میز اداری

میز یکی از اجزای تشکیل دهنده ادارت ، شرکت ها و دفاتر کار محسوب می شود ، که بدون داشتن یک مدل مناسب آن ، فکر کار کردن بدون خستگی و راحت را از ذهن خود خارج کنید. در خرید اینترنتی میز اداری باید به چند نکته دقت کافی را به خرج دهید . 1- ابعاد مناسب  2- رنگ مناسب و در آخر جنس مناسب است. قیمت میز اداری نیز بستگی به...

خرید اینترنتی و قیمت انواع میز اداری

میز یکی از اجزای تشکیل دهنده ادارت ، شرکت ها و دفاتر کار محسوب می شود ، که بدون داشتن یک مدل مناسب آن ، فکر کار کردن بدون خستگی و راحت را از ذهن خود خارج کنید. در خرید اینترنتی میز اداری باید به چند نکته دقت کافی را به خرج دهید . 1- ابعاد مناسب  2- رنگ مناسب و در آخر جنس مناسب است. قیمت میز اداری نیز بستگی به مدل و جنس ساخت آن دارد. از مدل های مختلف این کالا می توان به : میز مدیریتی ، میز کارمندی ، میز منشی ، میز اداری ام دی اف ، میز اداری مدرن و میز اداری ساده اشاره کرد. در این بخش از فروشگاه آنلاین دکوراسیون خونه شو از میان بهترین و جدیدترین مدل های میز اداری تلاش کرده ایم با گردآوری و گلچین کردن از بهترین برند های تولید کننده این محصول امکان خرید آنلاین میز اداری را برای شما کاربران گرامی فراهم نماییم ، تا با خیال آسوده و در اسرع وقت کالای انتخابی خود را در محل مورد نظر خود تحویل بگیرید.

بیشتر

دسته بندی ها

 • میز مدیریت

  خرید اینترنتی و قیمت میز مدیریتی

  اگر شما مدیر یک مجموعه و یا یک شرکت هستید ، باید اصول اولیه پرستیج مدیریت را رعایت نمایید. از اولین اصول آن می توان به داشتن یک میز مناسب اشاره کرد. در این قسمت از سایت خونه شو برای شما امکان خرید اینترنتی میز مدیریتی در مدل های گوناگون فراهم شده است. قیمت میز مدیریت بستگی به جنس ساخت و ابعاد آن دارد. از مدل های متداول این محصول می توان به : میز مدیریت کلاسیک و میز مدیریتی سلطنتی اشاره نمود. در این بخش از فروشگاه آنلاین دکوراسیون خونه شو ، تلاش کرده ایم تا از میان زیباترین و جدیدترین مدل های این محصول برای شما کاربران گرامی ، امکان خرید آنلاین میز مدیریتی را در مدل های را مختلف فراهم نماییم. تا شما به راحتی هرچه تمام تر کالای انتخابی خود را درب منزل و یا محل کار خود دریافت نمایید.

 • میز منشی

  خرید اینترنتی و قیمت میز منشی

  اگر به دنبال یک میز منشی شیک برای دفتر کار خود می گردید ، در این بخش از سایت خونه شو امکان خرید اینترنتی میز منشی را در مدل های گوناگون برای شما فراهم نموده ایم. قیمت میز منشی بستگی به جنس ساخت و مدل آن دارد. از مدل های مرسوم این کالا می توان به : میز منشی ال ، میز منشی ام دی اف ، میز منشی مدرن ، میز منشی مطب و میز منشی آرایشگاه اشاره کرد. در هنگام خرید این محصول دقت نمایید که حتما در انتخاب رنگ آن هارمونی رنگی محیط شما حفظ شود ، زیرا این میز معمولا در جلوی ورودی محیط شما قرار می گیرد و تاثیر به سزایی در زیبایی دفتر شما دارد. در این بخش از فروشگاه آنلاین دکوراسیون خونه شو برای شما کاربران گرامی از میان زیباترین و جدیدترین مدل های این محصول ، امکان خرید آنلاین میز منشی را فراهم نموده ایم ، تا شما به راحتی هرچه تمام تر کالای انتخابی خود را در محل مورد نظر خود تحویل بگیرید.

 • میز کارمندی

  خرید اینترنتی و قیمت میز کارمندی

  اگر شما یک دفتر کار و یا شرکت دارید و تعدادی کارمند نیز دارید. برای آنکه آنها بتوانند به خوبی کارهای محوله را انجام دهند و کارایی خوبی داشته باشند ، به یک میز مناسب برای انجام امور خود نیاز دارند. در این بخش از سایت خونه شو شما می توانید با خرید اینترنتی میز کارمندی مورد نظر خود این کالا را برای محیط کار خود تهیه نمایید. قیمت میز کارمندی بستگی به جنس ساخت و مدل آن دارد. از مدل های مرسوم این کالا می توان به : میز کارمندی ام دی اف ، میز کارمندی ال دار و میز کارمندی کشو دار اشاره کرد. در این بخش از فروشگاه آنلاین دکوراسیون خونه شو از میان مدل های زیبا و جدید این محصول ، برای شما کاربران گرامی ، امکان خرید آنلاین میز کارمندی در مدل های مختلف را برای شما عزیزان فراهم نموده ایم ، تا به راحتی هرچه تمام تر کالای انتخابی خود را در محل مورد نظر خود تحویل بگیرید.

نمایش 1 - 3 از 3 آیتم