جستجو پیشرفته

دسته بندی

دوباره سازی این گروه

تولید کننده

طول

عرض

کلاس استفاده

قیمت

109995 تومان - 405855 تومان

محصولات تخفیفی

ابزار شیرینی پزی

26 محصول وجود دارد
ابزار شیرینی پزی

خرید اینترنتی و قیمت ابزار شیرینی پزی

تصور کنید در بدو ورود به خانه بوی عطر شیرینی خانگی شما را مسخ می کند. خوب برای به محقق کردن این تصور شما نیاز به ابزار و وسایل شیرینی پزی دارید و یک خانوم خانه داری که علاقه به شیرینی پزی داشته باشد. ابزار شیرینی پزی شامل انواع قیف ، قالب ، ترازو میباشد که هر یک از این اجناس دارای مدل های مختلف برای انواع شی...

خرید اینترنتی و قیمت ابزار شیرینی پزی

تصور کنید در بدو ورود به خانه بوی عطر شیرینی خانگی شما را مسخ می کند. خوب برای به محقق کردن این تصور شما نیاز به ابزار و وسایل شیرینی پزی دارید و یک خانوم خانه داری که علاقه به شیرینی پزی داشته باشد. ابزار شیرینی پزی شامل انواع قیف ، قالب ، ترازو میباشد که هر یک از این اجناس دارای مدل های مختلف برای انواع شیرینی میباشد. در این بخش از خونه شو ما امکان خرید آنلاین ابزار و وسایل شیرینی پزی را برای شما فراهم کرده ایم تا شما با خیال راحت فقط تصمیم به پخت شیرینی دلخواه خود را گرفته و در قدم بعدی با خرید اینترنتی لوازم مورد نیاز شیرینی پزی از فروشگاه اینترنتی خونه شو ما آن را در سریعترین زمان ممکن برای شما ارسال کنیم.

بیشتر

دسته بندی ها

 • قالب شیرینی پزی

  خرید اینترنتی و قیمت انواع قالب شیرینی پزی

  اگر از آن جمله افرادی هستید که به هنر شیرینی پزی آشنا هستید و یا به هنر شیرینی پزی علاقه مند هستید ، پس حتما از نحوه استفاده قالب شیرینی پزی مطلع هستید. با خرید اینترنتی قالب شیرینی پزی و قالب کیک پزی مورد علاقه خود برای پخت شیرینی و کیک لذیذ آماده شوید. از پرکاربرد ترین مدل های قالب شیرنی پزی می توان به : قالب شیرینی نخودچی ، قالب شیرینی پنجره ای و قالب کیک اشاره کرد. قیمت قالب کیک و شیرینی بسته به مدل و جنس ساخت آن دارد. در این بخش از فروشگاه اینترنتی خونه شو ما مدل های جدید قالب شیرینی پزی را برای شما آماده کرده ایم تا با خیال آسوده از بین اجناس موجود با خرید آنلاین قالب شیرینی پزی دلخواه خود ، کالای خریداری شده را در محل مورد نظر خود تحویل بگیرید.

 • ترازوی آشپزخانه

  خرید اینترنتی و قیمت ترازوی آشپزخانه

  داشتن یک ترازو در آشپزخانه می تواند بسیار مفید و کاربردی باشد. در هنگام طبخ و پخت بسیاری از غذا ها ، شیرینی ها و همچین کیک ها شما باید به مقدار دقیق و مناسب مواد را با یکدیگر ترکیب نمایید. در خرید اینترنتی ترازوی آشپزخانه شما انتخاب تصمیم بین ترازوی دیجیتال آشپزخانه و یا مدل آنالوگ و عقربه ای آن را دارید. قیمت ترازوی آشپزخانه را عمدتا اولین فرق مطرح شده مشخص میکند و سپس جنس و برند سازنده ی آن. از تولید کنندگان معرف این کالا می توان به : ترازوی آشپزخانه فلر ، ترازوی آشپزخانه هدیه ، ترازوی آشپزخانه تفال و ترازوی آشپزخانه یونیک اشاره کرد. در این بخش از فروشگاه فروشگاه اینترنتی خونه شو برای شما عزیزان امکان خرید آنلاین ترازوی آشپزخانه را فراهم کرده ایم تا با خیال آسوده کالای خریداری شده را در محل مورد نظر خود تحویل بگیرید.

 • قیف خامه زن

  خرید اینترنتی و قیمت قیف خامه زن

  برای ترسیم خطوط و تزیین  شیرینی و کیک های که در تهیه آنها از خامه و یا شکلات مایع استفاده می شود شما نیاز به قیف خامه زن و ماسوره دارید. در خرید اینترنتی قیف خامه زن شما می توانید مدل یکبار مصرف آن را انتخاب کنید و یا مدلهای پلاستیکی و یا قیف خامه سرنگی. قیمت قیف خامه زن و ماسوره بستگی به کارایی و جنس ساخت آن دارد. امروزه ماسوره های سه بعدی نیز وارد بازار شده است. در این بخش از فروشگاه اینترنتی خونه شو ، شما با خرید آنلاین قیف خامه زن از میان مدل های گوناگون در سریعترین زمان ممکن کالای خریداری شده را در محل مورد نظر تحویل خواهید گرفت.

صفحه
نمایش 1 - 18 از 26 آیتم