جستجو پیشرفته

دسته بندی

دوباره سازی این گروه

تولید کننده

طول

عرض

انتخاب رنگ

کلاس استفاده

قیمت

69000 تومان - 3138810 تومان

محصولات تخفیفی

ظروف پخت و پز

227 محصول وجود دارد
ظروف پخت و پز

خرید اینترنتی و قیمت ظروف پخت و پز آشپزخانه

یکی از مهمترین و کاربردی ترین ابزار در هر آشپزخانه ای ظروف پخت و پز آن میباشد. در انتخاب و خرید ظروف پخت و پز آشپزخانه علاوه به کارای مناسبی که ظرف مورد نظر باید داشته باشد باید دقت کرد که از چه جنس و موادی در تهیه ظروف پخت و پز استفاده شده است. امروزه ظروف پخت و پز در مدل های آهنی ، چدنی ، پیرکس ، مسی...

خرید اینترنتی و قیمت ظروف پخت و پز آشپزخانه

یکی از مهمترین و کاربردی ترین ابزار در هر آشپزخانه ای ظروف پخت و پز آن میباشد. در انتخاب و خرید ظروف پخت و پز آشپزخانه علاوه به کارای مناسبی که ظرف مورد نظر باید داشته باشد باید دقت کرد که از چه جنس و موادی در تهیه ظروف پخت و پز استفاده شده است. امروزه ظروف پخت و پز در مدل های آهنی ، چدنی ، پیرکس ، مسی ، شیشه ای و..... تولید میشود که هر یک مزایا و معایب خود را دارد. نکته دیگر در خرید ظروف پخت و پز آشپزخانه این است که ظروف انتخابی شما با دکوراسیون و رنگ بندی آشپزخانه شما همخوانی داشته باشد. در این بخش شما به راحتی می توانید از میان تنوع بالای کالا های این دسته به راحتی به خرید آنلاین ظروف و پخت و پز آشپزخانه بپردازید و در محل مورد نظر خود تحویل بگیرید.

بیشتر

دسته بندی ها

 • ماهیتابه

  خرید اینترنتی و قیمت انواع ماهیتابه

  یکی از ابزار بسیار پر کاربرد در آشپزی ماهیتابه است. شما با ماهیتابه تغریبا می توانید همه غذا ها را طبخ کنید. اما داشتن یک ماهیتابه خوب و مناسب نیاز به دقت در خرید این کالا دارد. ماهیتابه ها را میتوان به مدل های : ماهیتابه چدنی ، ماهیتابه سرامیکی ، ماهیتابه سرامیکی ، ماهیتابه نچسب ، ماهیتابه وک تقسیم بندی کرد که هر کدام از مدل های یاد شده مزایا و معایب خود را دارا هستند. در خرید اینترنتی ماهیتابه باید به این نکته دقت نمایید که مدلی را انتخاب نمایید که از نظر سایز مناسب شما باشد زیرا ماهیتابه بزرگ موجب به هدر رفتن روغن و انرژی می شود و ماهیتابه کوچک فضای لازم را در اختیار شما برای آشپزی نمی گذارد. قیمت ماهیتابه نیز با توجه به جنس ساخت آن متغیر است . در این بخش از فروشگاه اینترنتی خونه شو با گردآوری انواع ماهیتابه های موجود در بازار برای شما امکان خرید آنلاین ماهیتابه را فراهم کرده ایم تا با خیال راحت از بین مدل های مختلف انتخاب مناسب داشته باشید.

 • قابلمه

  خرید اینترنتی و قیمت قابلمه

  همه شما با کارایی غیر قابل وصف قابلمه در آشپزخانه آشنا هستید. یکی از ابزار های مهم پخت و پز در هر خانه ای بدون شک قابلمه است. امروزه با پیشرفت تکنولوژی قابلمه ها با جنس های مختلفی تولید میشوند که از مهم ترین آنها میتوانم به : قابلمه گرانیتی ، قابلمه سرامیکی ، قابلمه مسی و قابلمه چدنی اشاره کرد. شما میتوانید قابلمه را به صورت سرویس قابلمه یا تکی خریداری نمایید که بسته به نیاز شما در مدل های مختلف امکان انتخاب وجود دارد. در خرید اینترنتی قابلمه به این نکته توجه داشته باشید مدلی را انتخاب نمایید که تمام نیاز های شما را پوشش دهد. در خرید اینترنتی سرویس قابلمه هم به جنس ساخت آن دقت لازم را عمل آورید چون حتما باید قابلمه نچسب انتخاب کنید. در این قسمت از فروشگاه اینترنتی خونه شو ما با گردآوری مدل های مختلف قابلمه و سرویس قابلمه برای شما امکان خرید آنلاین قابلمه را فراهم کرده ایم تا با خیال راحت مدلی را انتخاب نمایید که تمام انتظارات شما را از یک قابلمه خوب برآورده سازد.

 • سرویس قابلمه و آشپزی

  خرید اینترنتی و قیمت سرویس قابلمه و آشپزی

  داشتن یک سرویس قابلمه و آشپزی علاوه بر اینکه در شما میل و اشتیاق آشپزی را زیاد می نماید باعث داشتن یک آشپزخانه شیک و دلپذیر نیز می شود. شما می توانید با خرید اینترنتی سرویس قابلمه و آشپزی زیبا علاوه بر اینکه صاحب تمام سایز های مورد استفاده قابلمه در آشپزی شوید یک نظم و انضباط را نیز به ظروف پخت و پز خود هدیه نمایید. شما می توانید یک سرویس قابلمه سرامیکی یا سرویس قابلمه چدنی یا به یاد گذشته یک سرویس قابلمه مسی برای خود تهبه نمایید ولی باید به این نکته توجه داشته باشید حتما سرویس قابلمه نچسب تهیه نمایید که بتوانید از ته دیگ غذا های خود لذت کافی را ببرید. سرویس قابلمه تلفون در گذشته طرفداران بسیار زیادی داشت ولی با مشخص شدن عوارض این مواد در تولید کم کم از محبوبیت آن کاسته شد. در این بخش از خونه شو تلاش کرده ایم انواع سرویس قابلمه و آشپزی را برای شما گردآوری نماییم تا شما با خیال آسوده با خرید آنلاین سرویس قابلمه دلخواه آن را در محل مورد نظر تحویل بگیرید. قیمت سرویس قابلمه نیز بسته به جنس تولیدی و برند تولیده کننده متفاوت بوده و شما با توجه با بودجه خود می توانید انتخاب های متنوع داشته باشید.

 • زودپز

  خرید اینترنتی و قیمت زودپز

  با فراگیر شدن دنیای ماشین و فشرده شدن زمان زندگی هریک از ما انسان ها زمان کمتری در انجام کارها برای هریک از ما باقی مانده. این فشرده گی زمان و کمبود زمان حتی در عادت زندگی و غذا خوردن ما نیز تاثیر به سزایی گذاشته است. زودپز یکی از ابزار های است که برای جبران کمبود زمان در آشپزی به کمک بشر آمد. با داشتن یک زودپز خوب شما می توانید زمان طبخ غذا را به یک سوم زمان معمول کاهش دهید زیرا زودپز با ایجاد فشار و بالا بردن نقطه جوش آب غذا را بسیار سریعتر از حالت معمول آماده می کند. از آجا که این وسیله با دما و فشار بالا سرو کار دارد پس حتما در خرید زودپز دقت لازم را به عمل آورید که یک جنس خوب تهیه نمایید. معمولا در ایران زودپز آلمانی طرفداران بسیاری دارند زیرا امتحان خود را پس داده اند. قیمت زودپز نیز با توجه به برند و جنس ساخت آن متغیر است. در این بخش از فروشگاه اینترنتی خونه شو امکان خرید اینترنتی زودپز را از بین برند های معتبر برای شما عزیزان فراهم کرده ایم تا شما با خرید آنلاین زودپز مورد نظر بتوانید غذای لذیذ خود را در کمترین زمان ممکن طبخ نمایید.

 • آرامپز و پلوپز

  خرید اینترنتی و قیمت آرامپز و پلوپز

  پختن یک برنج لذیذ در پلوپز به همراه یک ته دیگ برشته و دلچسب می تواند اشتهای هر فرد را برانگیزد. پس برای هر آشپزخانه ای داشتن یک پلوپز و آرامپز یک امر بسیار ضروری به حساب می آید. بعضی از وقت ها شما برای پخت یک نوع از غذای خاص نیاز به حرارت کم و آرم پخته شدن غذا دارید تا رنگ و طعم غذا حفظ شود اینجاست که داشتن یک آرامپز به کمک شما خواهد آمد. در این بخش از فروشگاه اینترنتی خونه شو برای شما تنوع کاملی از پلوپز و آرامپز را فراهم کرده ایم تا شما با خرید اینترنتی پلوپز و آرامپز مد نظر خود وسایل پخت و پز خود را کامل نمایید.. قیمت پلوپز و آرامپز نیز بسته به برند تولید کننده آن متغیر است. در خرید آنلاین پلوپز و آرامپز به این نکته توجه داشته باشید که مدلی را انتخاب نمایید که از نظر اندازه و سایز مناسب تعداد خانواده شما باشد.

 • بخارپز

  خرید اینترنتی و قیمت بخارپز

  اگر به فکر سلامتی خود و خانواده خود هستید و از مضرات غذاهای سرخ کردنی به خوبی آگاه هستید پس برای خرید اینترنتی بخارپز مد نظر خود تعجیل نمایید. شما امروزه به راحتی می توانید بسیاری از غذا ها را به صورت بخارپز استفاده نمایید و از مضرات روغن های سرخ کردنی دور بمانید. بسیاری از سبزیجات با بخارپز شدن خواص خود را حفظ میکنند که در روش سرخ کردن به دلیل حرارت بالا این خواص را از دست می دهند. قیمت بخار پز بسته به مدل و برند آن متفاوت است که شما می توانید بخارپز برقی را انتخاب نمایید یا بخارپز گازی. در خرید آنلاین بخارپز به این نکته توجه نمایید که ظرفیت مناسب آن را انتخاب نمایید تا فضای لازم برای طبقه بندی غذا های را داشته باشد.

صفحه
نمایش 1 - 18 از 227 آیتم